ایمپلنت , دندانپزشکی, لامینت, سفید کردن دندان

ایمپلنت , دندانپزشکی, لامینت, سفید کردن دندان

ایمپلنت , دندانپزشکی, لامینت, سفید کردن دندان

ایمپلنت , دندانپزشکی, لامینت, سفید کردن دندان

ایمپلنت , دندانپزشکی, لامینت, سفید کردن دندان
ایمپلنت , دندانپزشکی, لامینت, سفید کردن دندان
 • تاريخچه ايمپلنت - ایمپلنت تاريخچه ايمپلنت

  تاريخچه ايمپلنت مشخص شده است كه مردمان تمدن مايا اولين كساني بوده اند كه در حدود 1350 سال پيش از آنکه برانمارک سوئدی كار با آلياژ تيتانيوم را آغاز كند، از ايمپلنت هاي فكي استفاده نموده اند. در طي حفاري انجام شده ازگورهاي مردمان مايا كه در سال 1931 در كشور هندوراس انجام گرديد، باستان شناسان قطعه اي... ادامه مطلب »

 • چه کسانی نمی توانند از ایمپلنت دندان استفاده کنند؟ - ایمپلنت چه کسانی نمی توانند از ایمپلنت دندان استفاده کنند؟

  قرار دادن ایمپلنت در علم دندان‌پزشکی جراحی محسوب می‌شود که باید در محیطی استریل انجام شود. ایمپلنت‌های دندانی به شکل پیچ‌هایی از جنس تیتانیوم هستند که در استخوان فک جاگذاری می‌شوند و مانند ریشه دندان عمل می‌کنند. این درمان، جایگزین خوبی برای دندان‌های از دست رفته است. امروزه بیماران زیادی برای... ادامه مطلب »

 • پیوند استخوان و Sinus lift - ایمپلنت پیوند استخوان و Sinus lift

  Sinus lift آقاي Mish بر اساس میزان استخوان موجود بین کف سینوس و کرست ریج باقیمانده در مناطق مطلوب جهت قرار دادن ایمپلنت، طرح درمان ناحیه بی دندانی خلف ماگزیلا را به ۴ راهکار طبقه بندی می کند.   ۱-    قرار دادن ایمپلنت به روش متداول: در این مورد ارتفاع استخوان کافی و امکان قرار دادن ایمپلنت طبق... ادامه مطلب »

 • پری ایمپلنتایتیس: درمان های سنتی یا درمان با لیزر؟ - ایمپلنت پری ایمپلنتایتیس: درمان های سنتی یا درمان با لیزر؟

  بازار ایمپلنت هر روز در حال رشد است و سالانه میلیون ها ایمپلنت فقط در ایالات متحده آمریکا توسط دندانپزشکان برای بیماران بکار می رود. متاسفانه طبق آمار گروه بهداشت دهان آمریکا، از هر ده ایمپلنت یکی دچار پری ایمپلنتایتیس می شود. لازم است دندانپزشکان ایمن ترین و مؤثرترین روش ها را برای مدیریت سطوح زیر... ادامه مطلب »

 • همه چیز درباره ایمپلنت دندانی به زبان ساده اما صحیح - ایمپلنت همه چیز درباره ایمپلنت دندانی به زبان ساده اما صحیح

  ایا ایمپلنت مانع از تحلیل اسکلت صورت میشود ؟ ایا ایمپلنت باعث جوان سازی صورت و بدن میگردد؟ ایمپلنت میله‌ای از جنس تیتانیوم که به شکل ریشه دندان فرم داده شده، قرار است نقش ریشه دندانی را بازی کند که از دست داده‌اید. دندانی به نام ایمپلنت که قرار است در لثه شما جاگذاری شود و با مراقبت شما، تا پایان... ادامه مطلب »

 • میزان موفقیت ایمپلنت به چه مواردی بستگی دارد؟ - ایمپلنت میزان موفقیت ایمپلنت به چه مواردی بستگی دارد؟

  1)به طور کلی می توان گفت ایمپلنت توسط شرکت معتبر ساخته شده باشد این ایمپلنت اجازه مصرف در اروپا و آمریکا را داشته باشد یعنی کارخانه ی سازنده ایمپلنت نشان FDA و CE را دریافت کرده باشد. 2)توسط دندانپزشکی که علم و تجربه کافی در مورد درمانهای ایمپلنت داشته باشد قرار داده شود. 3)میزان استخوان اطراف... ادامه مطلب »

 • موارد استفاده از ایمپلنت - ایمپلنت موارد استفاده از ایمپلنت

  در این قسمت به موارد استفاده از ایمپلنت دندانی وسوالات متداول شما پاسخ داده ایم موارد استفاده از ایمپلنت دندانی چیست؟  ایمپلنت دندانی را میتوان بجای موارد زیر استفاده کرد یک دندان از دست رفته بریج با چند دندان از دست رفته در بریج های معمولی، دندانهای دو طرف محل بی دندانی تراش می خورند و سه روکش ... ادامه مطلب »

 • مزایای ایمپلنت‌های‌ دندانی - ایمپلنت مزایای ایمپلنت‌های‌ دندانی

  ایمپلنت دندان نوعی پایه تیتانیومی سازگار با استخوان فک و سلول‌های بدن است. امروزه کاشت ایمپلنت به عنوان درمانی مناسب و دائمی برای دندان‌های از دست رفته استفاده می‌شود. پس از کاشت ایمپلنت در داخل استخوان فک، با استخوان سازی سلول‌های استخوان ساز در سطح ایمپلنت، استخوان فک به ایمپلنت جوش می‌خورد.... ادامه مطلب »

 • مزایای ایمپلنت دندان - ایمپلنت مزایای ایمپلنت دندان

  ایمپلنت دندان جایگزین ریشه دندان می باشد.ایمپلنت یا کاشت دندان پایه ای قوی برای دندان دائمی یا متحرک است که با دندان های طبیعی مطابقت خواهد داشت. اما مزیت های این روش کاشت دندان چیست؟ ایمپلنت مزایای فراوانی دارد؛ که برخی از آن ها عبارتند از: بهبود ظاهر. ایمپلنت دندان مانند دندان طبیعی است و آن را... ادامه مطلب »

 • مراقبت های بعد از ایمپلنت - ایمپلنت مراقبت های بعد از ایمپلنت

  عمل جراحی ای که برای شما انجام شده است ، به منظور تکمیل دندانها می باشد. این اطلاعات به منظور پا سخگوئی به سئوالات شما درباره چگونگی مراقبتهای پس از عمل جراحی ، فراهم آمده است . لطفا" به دقت این دستورات را مطالعه کرده آنها را به کار ببرید. بیماران ما ، رعایت این نکات را مفید گزارش کرده اند. پس... ادامه مطلب »

اطلاعات تماس کلینیک دندانپزشکی دکتر ادیب

دکتر محمود ادیب – جراح دندانپزشک – ایمپلنتولوژیست

 


 

 

مطب دکتر ادیب


دكتر اديب ، جراح دندانپزشك ، ايمپلنتولوژيست ، ايمپلنت فوري ،All on 4 ، درمان لقي دست دندان ، دندانپزشكي زيبايي ، لبخند هاليوودي ، مرتب كردن دندان ها بدون ارتودنسي ، كامپوزيت ونير لامينيت ونير ، روكش هاي زيركونيا ، فول سرام ، سفيد كردن دندان ها ، بليچينگ ، (Bleaching) ، روكش هاي IPS ، ارتودنسي ، ارتودنسي نامرئي ، دکتر محمود ادیب

20% تخفیف ویژه زیبایی و سفید کردن دندان (BLEACHING)
دارای گواهینامه رسمی :

-    ایمپلنت از آکادمی ایمپیلنتولوژی فرانسه

-    پیوند استخوان (Bone Graft)   از دانشگاه NYU آمریکا (نیویورک)

-    عضو کنگره بین المللی ایمپلنتولوژی ICOI

 

 

 

 

 

 

آدرس: تهران، پایین تر از میدان فلسطین، خیابان بزرگمهر، روبروی خیابان سرپرست، پلاک 30، طبقه همکف

تلفن: 66400483 – 66400484
موبایل: 09354712944